Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon ve Tüm Çekim İhtiyaçlarınızda 20 Yılı Aşkın Tecrübemiz ve Profesyonel Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Şimdi Arayın

0 232 332 18 58

Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon hizmetleri fotoğraf, video ve drone çekimlerinin tamamını içermektedir. Ürün tanıtımı, marka ya da firma tanıtımları, kurumsal içerikler, program çekimleri gibi etkinliklerintümünü kapsamaktadır. Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle prodüksiyon hizmeti yada başka bir değişle video çekim, kurgu, montaj gibi kelimeler daha fazla duyulmaktadır. Web siteleri üzerinden, video sitelerinden, sosyal medyadan pek çok girişimci, marka ve firma sahibi ürünlerinin tanıtımı yapmaktadır. Bunun için de çeşitli tanıtım filmleri, video çekimleri için prodüksiyon hizmeti alınmaktadır. Yapılan bu çekimlerde ne kadar profesyonel ekipler uygulamada bulunursa, ne kadar kaliteli çekimler yapılırsa satış değerleri ve kitlelere ulaşması kolaylaşmaktadır.

mbfk video çekimi
prodüksiyon şişe paketleme

Prodüksiyon hizmetleri ürün satışları, marka tanıtımını arttırmak amacı ile video, fotoğraf çekimlerini içermektedir. Özel çekimler, firma içerikli yapımlar, kurumsal programlar prodüksiyon hizmetleri kapsamında akılda kalıcı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Pek çok etkinlikte ajanslar, stüdyolar prodüksiyon hizmetleri sunmaktadırlar. Elbette kimi zaman böylesi hizmetlerin fiyatlandırmasında farklılıklar olmaktadır. Ne var ki çalışan ekip sayısından kullanılan ekipman çeşitliliğine, her türlü imkânın sunulmasından, profesyonel operatörlerin yaptığı çekime kadar pek çok şey bu fiyatlandırmayı etkilemektedir. Her şeyden önemlisi ise geniş vizyona sahip bir ekip tarafından en doğru içerikli tanıtımların çekilmesi, hedefe doğru yönelmek ve anlatmak prodüksiyon hizmetinin en önemli unsurlarından bir tanesidir.

drone ile arıtma prodüksiyon çekimleri

Prodüksiyon Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

Prodüksiyon hizmetleri ile her türlü TV kanalı için çekimler ve programları, firmalar ve markaları için, sosyal medya hesapları için firma tanıtımı, ürün tanıtımı sunulmaktadır. Video çekimleri, tanıtım ve reklam filmleri çekimleri, radyolar için sunumlar, kurumsal özel etkinlikler için çekim ve hazırlıklar hepsi prodüksiyon hizmetleri kapsamına dâhildir.

Çok geniş bir yelpazeye sahip olan prodüksiyon hizmetleri yapılan her işe bilgisini aktarmayı, gelişmeyi, yeniliği, ilerlemeyi amaçlayan stüdyolar tarafından sunulan hizmetler arasındadır.  Video çekimleri, reklam ve tanıtım film çekimleri, drone ile yapılan dış çekimler, kurgu ve montaj prodüksiyon hizmetleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda fotoğraf çekimi, klip çekimi, ürün çekimi, Youtube için video çekimleri de yine prodüksiyon hizmetlerinin içinde yer alan hizmetlerdir.

Prodüksiyon Hizmetleri Neden Gereklidir?

Firmalar ister sektörde yeni olsunlar, ister uzun yıllardır sektöre dahil olsunlar fark etmeksizin ürünlerini ve markayı prodüksiyon hizmetlerinden faydalanarak tanıtmayı hedeflerler.  Ziyaretçi, izleyici, müşteri zamana ayak uydurmaktadır. Daha yeniyi, daha ileriyi, farklı olanı görmek ve elde etmek ister. Bu nedenle markalar kendilerini hatırlatmak ve yeni ürünlerini tanıtmak  zorundadır. Son derece sade ama etkili tanıtımlarla dönem dönem kendilerini ön plana çıkarmaktadırlar. Firmanın aldığı prodüksiyon hizmeti ile müşteri bildiği markaya tekrar rastlamakta, alması, ulaşması gerektiğini, ne kadar sevdiğini bir kere daha anımsamaktadır.

prodüksiyon

Profesyonel Destek

“Reklamın iyisi kötüsü olmaz!” ifadesi her zaman geçerli değildir ve olmamalı da! Ürünün, markanın her zaman, her an ve her ortamda iyi reklamla tanıtılması gerekmektedir. Bunun için prodüksiyon hizmetleri şart olmaktadır. İstenilen mesaj tam olarak yansıtılmak zorundadır. Ürün istenildiği gibi tüm içeriği ile tüm özellikleri ile tanıtılmak zorundadır. Pek çok ürün, pek çok marka önce reklamı, dış görünüşü, karşı tarafa yansıtılan bakış açısı ile dikkat çekmektedir. O birkaç saniyelik an ile müşteri ürünü almak isteyeceğine karar vermektedir.

Prodüksiyon ile Kurumsal Çekimler

Kurumsal çekimlerin, televizyon veya radyo programlarının, firmaların en doğru şekilde yansıtılmasının temel kaynağı doğru bir prodüksiyon hizmeti ile gerçek olabilmektedir. Aynı zamanda canlı yayın etkinlikleri de özellikle lansmanlarda etkili olabilmektedir. Böyle çekimlerde en ufak bir aksaklık etkinliğin gidişatını bozabilmektedir. Bu da firma ve marka adına ömür boyu hatırlanacak kötü anlar demektir. Kötü bir reklam demektir. Oysa geniş vizyonla, yenilikçi adımlarla bakabilen, ilerleyebilen bir prodüksiyon ekibi ile geleceğe güzel izler bırakabilmek mümkündür. Çekimler, tanıtımlar, senaryolar, kurgu ve montaj daha profesyonel olabilmektedir. Tanıtımlarınız, program çekimleriniz için en doğru mekânlar seçilebilmektedir. Zevkinizi yansıtacak en ufak detay dahi gözlerinizin önüne serilebilmektedir. Hiçbir detayın kaçmaması, firmanın aklına gelmeyen bir bakış açısı dahi azimli ve işine tutkun bir prodüksiyon ekibi ile gerçekleşebilmektedir.