Canlı Yayın Hizmetleri

Prodüksiyon ve Televizyon Yayınlarda 20 Yılı Aşkın Tecrübemiz ve Profesyonel Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Şimdi Arayın

0 531 102 94 29

Canlı Yayın Hizmetleri

Pek çok prodüksiyon hizmetinde olduğu gibi firmaların sıklıkla başvurduğu Canlı Yayın Hizmetleri önde gelen hizmet taleplerinden bir tanesidir. Büyük marka ve firmaların özellikle her türlü sunum, konferans, toplantı, ürün tanıtımı,lansman gibi konularda daha çok kitleye ulaşabilmek için canlı yayın talepleri  bulunmaktadır. Bu tür canlı yayınlar firmanın en etkin şekilde oldukça büyük bir kitleye ulaşmasını sağlamaktadır. Özellikle bu sebeple canlı yayın hizmetleri için herhangi bir aksaklık, duraklama, gecikme olmaması büyük önem taşımaktadır. Canlı yayın hizmetleri yapan firmalar, yayın şirketleri burada devreye girmektedir.

Canlı yayın hizmetleri konusunda yapılacak etkinliğe göre farklı hizmetler sunulmaktadır. Spor müsabakaları, eğitim, internetten konferans veya toplantı canlı yayınları bu tür hizmetler arasında yer alabilmektedir. Mühim olan sadece canlı yayının sunumu değil tüm prodüksiyon gerekliliklerinin yerine getirilmesidir. Her marka veya ürünün, kurum içi veya dışı bağlantıları ile iletişim ağını güçlendirmek mümkündür.

Yapılacak etkinliğe göre canlı yayın hizmetleri farklılık gösterebilmektedir. Anket odaklı, daha çok sohbet odaklı, soru cevap özellikli, şifreli ya da şifresiz erişim gibi özelliklerle canlı yayın hizmeti sunulabilmektedir. Erciyes Üniversitesinin bu konuda yaptığı araştırmada sosyal medya üzerinden yapılan canlı yayınların, daha fazla kişiyle birebir etkileşim sağladığı açıkça ortaya çıkmıştır. Bu nedenle en iyi canlı yayın hizmetini sunan firma ile çalışmak canlı yayında aksaklıkları engelleyecektir. Markanın ve ulaşmak istenilen kitlenin hak ettiği erişimi canlı yayın hizmetleri aracılığı ile elde etmek mümkündür.

Uydu yayınları, sosyal medya ve ku bant canlı yayın hizmetleri ile Cey Medya olarak Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdeyiz.

canlı yayın aracı

İnteraktif Yayın Hizmetleri

Canlı yayın hizmetleri medya sektörünün gelişen teknoloji ile birleşmesinin en güncel sonuçlarından bir tanesidir. Günümüzde pek çok sektörde canlı yayın etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Bunlardan bir tanesi de internet üzerinden gerçekleştirilen canlı yayınlardır. Özellikle son 3 sene içerisinde Covid salgını nedeni ile pek çok etkinlik, iş, eğitim aksaklık yaşamıştır. Zaman içerisinde salgınla yaşamaya belli şekillerde alışılmıştır. Bu şekilde pek çok sektör internetten canlı yayın hizmetleri neticesinde iş ve uygulama hayatına geri dönmüştür.

İnternetten canlı yayın özellikle eğitim konusunda hayat kurtarıcı etmenlerden bir tanesi olmaktadır. Derslerin internet üzerinden verilmeye başlanması talebelerin bir süre uzak kaldıkları okul hayatına yavaş yavaş geri dönmelerini sağlamıştır. Eğitimin ve sınavların aksamaması için internet canlı yayınlarının kesintisiz gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Canlı Yayın Hizmetleri Platformlar

İnternetten canlı yayın hizmetleri aynı zamanda sosyal medya platformları, web siteleri ve Youtube gibi video kaynaklı sitelerde de etkili olmaktadır. Günümüzde pek çok kişi Youtube, Twitch, Zoom, Tiktok, Facebook,Instagram, Twitter gibi mecralar üzerinden yayın gerçekleştirmektedir. Bu ürün satışı veya tanıtım olabilir, bir konuk ile program çekimi olabilir, tartışma veya eğlence aktiviteleri olabilmektedir. Binlerce kişiye aynı anda erişebilmek, televizyon kalitesinde bir yayın gerçekleştirmek için etkin bir prodüksiyon gerekmektedir. Dijital çağın gerekliliklerinin yerine getirilmesi ile her türlü canlı yayın etkinliği başarı ile geçirilmektedir.

canlı yayın hizmetleri

Konferans Canlı Yayın Hizmetleri

Konferanslarda en çok kitleye ulaşabilmek için başvurulan türlerden biri de canlı yayın hizmetleridir. Özel bir toplantı, yazar konferansları, eğitim konferansları gibi pek çok etkinlikte canlı yayın uygulanmaktadır. Bu şekilde aynı anda yüzlerce hatta binlerce kişiye erişim sağlanmaktadır. Aynı an içerisinde büyük bir kitlenin konferanstan faydalanması mümkün olmaktadır. Cerrahi işlemlerin yine eğitim amaçlı konferans erişimleri bu tarz canlı yayın hizmetleri arasında yer almaktadır. Son teknoloji ekipmanları, araçları ile montaj ekibinin canlı yayın sırasında kullanılabilecekleri efektler gibi pek çok etken yayının bilgilendirici, etkileyici, eğitici şekilde geçmesine olanak sağlamaktadır.

Modern teknoloji dünyası ile artık pek çok etkinlik, yayın, sunum, satış, eğitim, sohbet programları internet üzerinden yayınlanmaktadır. Son yıllarda özellikle webcast yayınları sayıca çokça ziyaretçi toplamaktadır. Tüm bu dijital çağa uyma, canlı yayınla istenildiği her an, her yerde kitlelere ulaşma mümkündür. Önemli olan yayını en etkin hale getirecek canlı yayın ve prodüksiyon firması ile bir araya gelmektir.

Spor Müsabakaları Canlı Yayını

Günümüzde gerek sosyal medya üzerinden, gerekse Tv Kanalları üzerinden spor müsabakaları eş zamanlı canlı yayın olarak izleyici ile buluşmaktadır. Özellikle taraftar ve müsabakada mücadele eden sporcuların yakınlarının merakla izlediği maç canlı yayınları anlık olarak gecikme olmaksızın sunulmaktadır. İster internet üzerinden isterseniz ku bandı üzerinden frekansa yayınlanan spor müsabakaları canlı yayınlarının çoklu kamera desteği ile farklı açılardan izlenmesi, ayrıca hakemlerin bu görüntülerden yola çıkarak daha doğru kararlar vermesini sağlamaktadır. Siz de maç canlı yayın hizmetleri için Cey Medya’nin tecrübesi ile profesyonel hizmetinden yararlanabilirsiniz.

golf canlı yayın hizmeti

Prodüksiyon ve Canlı Yayın İhtiyaçlarınız için Doğru Adres

İletişimProfesyonel Ekipmnalarımız ve Ekibimiz ile İnteraktif Canlı Yayınlar, Spor Müsabakaları, Kongre ve Etkinlik Çekimleri, Sosyal medya Canlı Yayınları, Tanıtım Filmleri, Reklam Çekimleri, Ameliyathane Canlı Yayınları, Konser Çekimleri, Röportaj Çekimleri v.b. Prodüksiyon ile İlgili Tüm İhtiyaçlarınız İçin CEY MEDYA Ekibi hizmetinizde..Bizi Arayın..

İşlerimiz

Tv Yayını
0 +
Canlı Yayın
0 +
Reklam Filmi
0 +
Belgesel
0 +

Neden CEY MEDYA?

Kusursuz Zamanlama

Belirlediğiniz ve izleyicilerinize bildirdiğiniz zamanda canlı yayın ile sizleri buluşturuyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Uydu ve mobil internet aracılığı ile 7 gün 24 saat kesintisiz internet alt yapısı sağlıyoruz.

Profesyonel Ekip

Tv kanallarında tecrübe kazanmış aktif, dinamik profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

Çoklu Platform Desteği

Canlı yayınlarınızı hem uydudan, hem de aynı anda farklı sosyal medya platformlarında yayınlıyoruz.

Yenilikçi Teknoloji

Dünyadaki gelişmeler ile paralel inovatif ve yenilikçi teknolojiyi sizlere sunuyoruz.

Profesyonel Ekipman

Son teknoloji kamera ve reji ekipmanlarımız ile düşük ışık koşullarında bile mükemmeli arıyoruz.

Biz Cey Medyayız