Etkinlik Çekimi

CANLI, ENERJİK, YARATICI ETKİNLİK  VE ORGANİZASYON ÇEKİMLERİ

Şimdi Arayın

0 531 102 94 29

Etkinlik Çekimi

Etkinlik ve Organizasyonlar,  işletmelerin veya kurumların hem kurumsal hem de marka değerini yükseltmek amacıyla, hedef kitlesine veya çalışanlarına yönelik olarak tasarladığı, markaya veya içeriğe özel özgün aktivitelerdir. Bu nedenle etkinlik çekimi ile yapılan orgranizasyonu müşteri ya da farklı lokasyonlarda yaşayan çalışanlarınıza ulaştırabilirsiniz. Peki etkinlik çekimi nedir?

Etkinlik çekimi,  bir etkinliğin veya organizasyonun video ve fotoğraflarını çekmek için yapılan profesyonel çekimlerdir. Bu çekimler, etkinliğin tanıtımı, arşivlenmesi veya anı olarak saklanması amacıyla yapılır. Etkinlik çekimleri profesyonel ekip, ekipman ve yetenek gerektirmektedir.

Etkinlik Çekimi  kurum ve işletmelerin kurumsal kimliğinin ön plana çıkmasında büyük öneme sahiptir. 

Bu nedenle birçok kurum etkinlik çekimleri ile etkinliklerini belgelemek adına profesyonel kameraman, fotoğrafçı ve drone operatörlerinden destek alır.

 Etkinlik çekimi fotoğrafçılığı, video ve videografi hizmetleri, şirketinizin veya kurumunuzun ne yaptığını ve nasıl büyüdüğünü, çevrimiçi topluluğunuza ve potansiyel müşterilerinize gösterme şeklinizi geliştirir. 

ETKİNLİK ÇEKİMİ NEDEN YAPTIRMALISINIZ?

Etkinlik çekimi yaptırırken,  göz önünde bulundurmanız gereken çok şey vardır. Bunlardan bazılarına değinmek istiyoruz.

Markanızı Etkinlik çekimlerinizle mümkün olduğunca çok kişiye ulaşmak, öne çıkan bir etkinlik filmi ile ideal izlenimi yaratmak veya sosyal medya kanallarınız için yüksek kaliteli video içeriği üretmek istersiniz. Bundan dolayı da etkinliklerde çekimlerinizin prodüksiyon yönünün de sorunsuz ve etkili bir şekilde yürümesi gerekir.

Profesyonelce Yapılan Bir Etkinlik Çekimi ve Organizasyon Çekimi İle:

  • Markanızı tanıdık bir hale getirerek marka imajınızı güçlendireceksiniz.
  • Sosyal medya platformlarından takipçileriniz ve hedef kitleniz ile paylaşabileceksiniz.
  • Aynı anda binlerce kişiye ulaşacaksınız.
  • Başarılarınızı ve büyümenizi belgeleyeceksiniz.
  • Farklı sektörlere isminizi duyuracaksınız.
  • Yapılan etkinliklerin hatırlanabilmesini sağlayacaksınız.
  • Güçlü referanslarınız olacak.

Etkinlik çekimliklerinizden tam verim alabilmek içinde özellikle markanızı doğru bir şekilde yansıtabilecek, zaman çizelgesini iyi takip edebilecek profesyonel bir etkinlik çekim firması ile çalışmalısınız.  

Kongre, toplantı ve organizasyonlarınızda, etkinlik çekimleri ile markanıza değer katıyor, sizleri daha büyük kitlelerle buluşturuyoruz.

Etkinliğinizi kusursuz bir şekilde yakalayabilecek güvenilir bir etkinlik video prodüksiyon hizmetleri sağlayıcısı seçmeniz gerekmektedir.

Etkinlik Çekimi:  Toplantı ve Kongreler

Kurumsal Toplantı Video Çekimi:   İş dünyasındaki önemli olaylar, konuşmalar, ödül alma gibi etkinlik çekimleri ile şirketinizin mesajını gelecekteki potansiyel konuklara, müşterilere ve yeni kitlelere tanıtmak için kullanabilirsiniz.

Kurumsal Lansman Çekimi: Yeni ürün lansmanları,  ticari fuarlar, açılışlar, şirket içi kutlamalar gibi etkinlik çekimleri, heyecan verici haberlerinizi sosyal medyada paylaşmanın veya web sitenizde yayınlamanın harika bir yoludur. 

Kongre ve Konferans Çekimi: Panel, kongre ve sempozyum gibi etkinliklerinize katılamayan kişilere paylaşmak istediğiniz konuları kapsamlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Eğitim Sunumu Çekimi:  Eğitim sunumu etkinlik çekimi, şirketinizin eğitim içeriklerini ve açıklayıcı videolarını şirket içi veya şirket dışı potansiyel müşterilerle paylaşmasına olanak tanır . 

Spor Etkinlikleri : Spor müsabakaları ve turnuvalar sırasında yaşanan anlar çekilir. Etkinlik çekimleri ve canlı yayınlar bu, sporu taraftarlarla paylaşmanın, desteği ve reklam gelirini artırmanın harika bir yoludur. Spor etkinlik hizmetlerimiz için canlı yayın hizmetlerimiz sayfasına göz atabilirsiniz.

Festival ve Konser Çekimi : Sanatsal etkinliklerde, müzik konserlerinde veya festivallerde gerçekleşen anların video ve fotoğraf çekimidir. Etkinliğinizi web sitenizde veya sosyal medyada tanıtmanın ve bir sonraki etkinliğiniz için ilgi yaratmanın harika bir yoludur. 

etkinlik çekimi - google

ETKİNLİK ÇEKİMİ İÇİN NEDEN CEY MEDYA?


Cey Medya olarak etkinlik çekimleri konusunda hızlı, kaliteli ve işlevsel çözümler sunarız. Hizmet verdiğimiz şirket ve kurumlara kalıcı değerler oluşturmak önceliğimizdir.Her etkinlik çekimi projesini , ilk aşamadan son video düzenlemesine kadar size rehberlik ettiğimiz ortak bir yolculuk olarak görüyoruz.Konsept Oluşturma: Etkinlik çekiminizden önce organizasyonunuzun amacını ve hedef kitlesini belirleriz. Bu doğrultuda da çekimin konseptini ve içeriğini oluştururuz..Örneğin; bir kurumsal toplantının etkinlik çekiminde, genellikle daha resmi ve ciddi görüntülere odaklanılırken,  bir konserin etkinlik çekiminde daha renkli ve enerjik olabiliriz.Planlama:  Etkinlik videoları ve fotoğrafları amacına uygun olarak doğru açılardan etkileyici bir şekilde çekilmelidir.Biz de, sizlerle birlikte belirlediğimiz konsept ve akışa uygun ama dozunda farklı bir bakış açısı katarak, tüm etkinlik ve organizasyonlarınızın video ve fotoğraf çekim içeriğini profesyonelce planlarız.Çekim: Tüm ekibimiz, sahne arkası görüntülerinden uzman panel tartışmalarına, ürün tanıtımlarından röportajlara kadar organizasyon çekimleriniz de ilgi çekici içerikler oluşturmak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışır.Etkinliğinizin çekiminde, organizasyonunuzun en önemli anlarını, konuşmacıları, katılımcıları varsa ödül ve plaket takdimlerini öncelikli olarak çekeriz. Ancak, organizasyonun atmosferini ve enerjisini yansıtan detay etkinlik çekimlerini de atlamayız.Mesela bir kongrede davetli konuşmacının sunumunu çekerken, katılımcıların tepkilerine, alkışlarına veya not alışlarına da çekim içeriğimizde yer veririz.Düzenleme: Fikirlerinize ve hedeflerinize yönelik çekilen ham görüntülerin önemli her karesini işlemeye öncelik veriyoruz. Yetenekli profesyonellerden oluşan editör ekibimiz, etkinliğinizi kaydetmekten daha fazlasını yapan ilgi çekici bir video koleksiyonu oluşturmak için en son teknolojiyi ve yaratıcı teknikleri kullanırlar. Etkinliğinizi benzersiz ve başkaları için ilgi çekici kılan özü, enerjiyi ve duyguları yakalarlar.Herkes çeker, biz fark yaratırız!  Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve müşterilerimiz için olağanüstü sonuçlar alıyoruz. Değerlerimiz yaptığımız her şeye rehberlik eder. Tutku ve enerji taşıyor, özümüzde dürüstlük ve empati ile çalışıyoruz.Bir sonraki kurumsal veya özel etkinliğinizin en çarpıcı görüntülerini yakalamak için Cey Medya’yı seçmek, unutulmaz içerikler yaratmaya açılan kapınızdır.
izmir etkinlik çekimi

YARATICI  ETKİNLİK VİDEOSU TASARIMLARINA İMZA ATIYORUZ..


Cey Medya olarak sadece anları yakalamıyoruz; vizyonunuzu da yansıtıyoruz. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız, her etkinliğinizin harika ve benzersiz bir hikaye anlattığını bilir; bu hikayenin ilgi çekici karelerini özenle seçerek görüntüler.

Biliriz ki bu hikayeyi müşterilerinizle veya kitlelerle paylaşmak ve onların ilgisini çekmek istersiniz. İşte bu noktada etkinlik çekimi hizmetlerimiz devreye giriyor.

Yüksek kaliteli bir çıktı elde etmek için tüm düzenleme işlemlerini kendi bünyemizde  gerçekleştiriyoruz. Editörlerimiz hızlı, verimli ve son derece yaratıcıdır. Editör ekibimiz vizyonunuzla uyumlu bir şekilde çalışarak fikirlerinizi hikayenin tamamını anlatan görsel bir şölene dönüştürür. 

Etkinlik çekimlerinde, sinematik video içerikleri seçimi , kurgu ve montaj düzenlemeleri, ses miksajı,  renk işleme ve düzeltme, efekt ve animasyon gibi aşamalar uygulanır. Uygulamalarımızla her üretimden istediğiniz verimi alırsınız. Markanıza özel lisanlı müzik ve tercihinize göre markanızın imzasını taşıyan sesi de hızlıca birlikte buluruz.

Yaratıcı ellerden çıkan etkinlik filmlerimiz İzleyicileri deneyimin merkezine taşıyarak yolculuğunuzun bir parçası olduklarını hissetmelerini sağlar.

Cey Medya ile vizyonunuz sadece görülmez; hissedilir, hatırlanır ve yakalanır.

CEY MEDYA ETKİNLİK ÇEKİMİ EKİBİ

Türkiye’nin önde gelen etkinlik çekimi ekibi olarak, kurumsal toplantılarınzı yankı uyandıran dinamik, etkileşimli deneyimlere dönüştürme konusunda uzmanız. Etkinlik videolarını çekerken en üst seviye teknolojimiz sayesinde hedef kitlenizin erişimini genişleten olağanüstü görüntüler sunarız.

Etkinlik kameramanlarımız, etkinliğinizin en iyi anlarını özetleyen içerikleri üreterek etkinliğinizin öne çıkan bir video prodüksiyonu olmasını sağlar.

Video editörlerimiz ise müşterilerimizin hedef kitlelerine,  sektörde eşi benzeri olmayan zengin ve ilgi çekici bir izleme deneyimi sunmalarına olanak tanır.

Profesyonel fotoğrafçılarımız sadece olayları yakalamakla kalmaz.  Marka mesajınızı güçlendirmek, bağlantılarını güçlendirmek ve kalıcı izlenimler bırakan etkili deneyimler yaratmakla ilgilenir.

Ayrıca tekne, motor ve araba ile çekim gerektiren organizasyonalarınız da konusunda uzman ve profesyonel kadromuz etkinlik çekimlerinde sizlere destek olmaktadır.

CEY MEDYA ETKİNLİK ÇEKİMİ EKİPMAN PARKURU

 

Son teknolojiye göre güncellenmiş ekipman parkurunun her bir etkinlik çekiminin  omurgası olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de Cey Medya olarak, etkinlik çekimleri ve videografisi için geniş bir kaynak yelpazesi sunuyoruz. Amacımız, çekimler sırasında yaratıcı ekibimizin, müşterilerimiz için yüksek standartta içerik üretecek tüm araçlara sahip olmasıdır.

Etkinlik çekimleri, organizasyonun büyüklüğüne ve ihtiyacına göre tek-ikili veya çoklu kamera, drone, jimmy jib, handle gimbal, ses kayıt cihazı, mikrofon ve ışık kurulumu gibi çekim ekipmanları kullanmaktayız.

100.yıl etkinlik çekimleri
vakkorama etkinlik çekimleri

ETKİNLİK ÇEKİMLERİ FİYATLARI


Etkinlik çekimi yaptırmak, karşılığında alacağınız içeriğin genişliği, kapsamı ve kalitesi için ödenecek küçük bir bedeldir. Bir organizasyon düzenlemek maliyetlidir.  Ancak etkinliğinizin en iyi anlarını filme almak için biraz daha fazla yatırım yapmanızı önemle tavsiye ederiz. Maliyetler; mekanın büyüklüğüne, etkinliğin ne kadar süreceğine, canlı yayın hizmetlerine ihtiyacınız olup olmadığına ve hangi tür ekip ve ekipmana ihtiyaç duyulacağına bağlı olarak değişmektedir. Bu noktada Cey Medya uygun fiyatlı etkinlik çekimleri ile markanızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Etkinlik çekimleriniz için Cey Medya’yı seçin ve bir sonraki kurumsal etkinliğinizi gerçek bir gösteriye dönüştürün.

Şimdi geç kalmadan etkinlik çekimleriniz için bizimle iletişime geçin.